O Nas /

Poniżej znajdziesz kilka informacji o Naszym pensjonacie

Pensjonat

Położony w dogodnej lokalizacji, niedaleko centrum, z pięknym widokiem na Karkonosze, tuż przy Leśnej Hucie, nieopodal głównego szlaku na wodospad Szklarki, oferuje 4 wspaniałe i wygodne pokoje oraz apartament.

Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor LED, łazienkę z kabiną prysznicową, balkon. Na terenie można bezpłatnie korzystać również z bezprzewodowego łącza internetowego. Dla gości przygotowano pokój wspólny – jadalnię z szeroką sofą narożnikową, stołem dla 6 osób oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.

Na ogródku znajdą Państwo piaskownicę dla dzieci (posiadamy również zabawki), miejsce do grillowania (na wyposażeniu grill), huśtawkę. Znajduje się tu również niestrzeżony parking.

Dlaczego my

Gościom Naszego pensjonatu zapewnimy nie tylko miłą atmosferę, ale przede wszystkim wspaniałe warunki – tak zakwaterowania jak również klimatyczne oraz turystyczne. Nie każdy bowiem wie, że wyjątkowe położenie miasta sprawia, że słynie ono z wyjątkowego, niemal alpejskiego klimatu, co sprowadza tu wielu sportowców – tak amatorów jak i zawodowców.

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego. Na naszej stronie znajdą Państwo liczne atrakcje jakimi może poszczycić się Szklarska Poręba oraz okolice.

Wszędzie blisko

  • Odległość do centrum: 600m
  • Odległość PKS: 1000m
  • Odległość PKP: 2000m
  • Odległość do sklepu: 400m
  • Wyciąg krzesełkowy: 1600m
  • Wyciąg orczykowy: 800m

Słonecznik

Formacja skalna w paśmie Karkonoszy.